Wstrzymana sprzedaż lotów szybowcowych

Informujemy, że wstrzymaliśmy sprzedaż biletów na loty widokowe szybowcem ze względu na brak sprzyjających warunków pogodowych do wykonywania lotów szybowcami. Zapraszamy wiosną 2020 roku.

Formy płatności

Możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego Aeroklubu Śląskiego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze przesyłki (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność przy odbiorze własnym w recepcji Aeroklubu Śląskiego - płacisz gotówką lub kartą przy odbiorze biletu lub vouchera.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności imoje  (obsługiwany przez Bank ING), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl